Trener Teamet


Kjell Arne Finnesen

5 dan. Instruktør og leder

tlf: 940 30 995

Epost: kjell-arne@sortlandtkd.no

Bjørnar Petrasønn Røtting

4 dan. Instruktør

tlf: 994 68 570

Epost: bjornar@sortlandtkd.no

Iren Leiknes Nilsen

2 dan. Assisterende Instruktør

tlf: 948 65 819

Epost: iren.nilsen@sortlandtkd.no

Rune Dahling Våge

1 dan. Assisterende Instruktør

tlf: 413 66 214

Epost: rune@sortlandtkd.no

Odd Eirik Pedersen

1 dan. Assisterende Instruktør

tlf: 919 17 024

Epost: odd-eirik@sortlandtkd.no

Steve Hansen

1 dan. Assisterende Instruktør

tlf: 951 99 159

Epost: steve@sortlandtkd.no

Mikael Eide

1. dan. Assisterende instruktør

tlf: 452 21 616

Epost: mikael@sortlandtkd.no

Helena Solvoll

1 dan. Assisterende Instruktør

tlf: 480 39 953

Epost: 

David Ra

1 dan. Assisterende Instruktør

tlf: 941 46 796

Epost: 

Karl Olav Ra (Andøya)

1 dan. Assisterende Instruktør

tlf: 915 14 791

Epost: karl-olav@sortlandtkd.no

Thea Rosander Teigen (Andøya)

1. dan. Assisterende instruktør

tlf: 916 94 058

Epost: 

Oda Eriksdatter Skarholdt 

1. dan. Assisterende instruktør

tlf: 913 47 485

Isak Finnesen

1. dan. Assisterende instruktør

tlf: 480 99 574

Birthe Nystad (Bø)

4. Gup

tlf: 934 51 427

Epost:

Siste innlegg i vårt firmablogg

Les ukas nytt

Vi vil begynne denne bloggen med å ønske alle velkommen til å lese og følge med på hva som skjer, gjerne kom med kommentarer!

Bilder gjør bloggen din mer levende og tiltrekker seg lesernes oppmerksomhet. Det første bildet i et innlegg brukes automatisk som miniatyrbilde for hele innlegget. Det vil si at man bør velge det første bildet med omhu.